Pomagamy,ODZYSKUJEMY, ODKUPUJEMY, UZYSKUJEMY

Dodane przez Dalman (Firma), Środa, 24 Maj, 2017  19:48

Opis oferty:

Oferta dotyczy terenu całego kraju

Firmy ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają należne odszkodowania za wypadki
KOMUNUKACYJNE , MAJĄTKOWE , OSOBOWE

OFERUJEMY :

Bezpłatną Analizę Dokumentów szkodowych i decyzji ubezpieczyciela
Pokrywamy w pełni koszty sądowe
Wypłacamy zaliczki na poczet przyszłego odszkodowania
Za wypadki śmiertelne możemy uzyskać odszkodowania do 16 lat wstecz .Nawet jeśli dostałeś już odszkodowanie, możesz zyskać dodatkowe środki.

TELEFON KONTAKTOWY 781219446
pomagapgoodszkodowania@interia.pl

Zajmujemy się dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych za , Zadośćuczynienie za krzywdę dla rodziny i osób w stałych związkach PO WYPADKACH . Ważne orzeczenie

A. wyrok Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu z 17 września 2013 r. (I ACa 840/13).

ODKUP SZKODY Z OC SPRAWCY do 3lat WSTECZ
oferujemy auto zastępcze
, wypadki w pracy i w rolnictwie, błędy medyczne, odszkodowania OC i AC komunikacyjne, sprawy spadkowe, zachowki, odszkodowania materialne, rzeczowe, szkody budowlane, powodziowe, pomoc w uzyskaniu zwrotu 100% wkładu z tytułu likwidacji polisy inwestycyjnej na życie, roszczenia z tytułu ubezpieczeń kredytów,, sprawy pracownicze, odszkodowania z tytułów likwidacji polis inwestycyjnych, ODSZKODOWANIA Z TYTUŁU BLISKIEGO SĄSIEDZTWA ELEKTROWNI WIATROWYCH
oraz wiele innych.

ODSZKODOWANIA / LIKWIDACJA POLIS NA ŻYCIE Z FUNDUSZEM KAPITAŁOWYM

Jeżeli jesteś właścicielem polisy inwestycyjnej i chcesz taką polisę zlikwidować, ubezpieczyciel potrąci Ci nawet 80% wpłaconych przez Ciebie środków za likwidację polisy. Jest to tzw. opłata likwidacyjna/administracyjna.

Zleć nam likwidację takiej polisy - ZROBIMY TO ZA CIEBIE!

Zadbamy o to, aby ubezpieczyciel zwrócił całość twoich wpłaconych pieniędzy!

ZAJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ SPRAWAMI SPADKOWYMI ORAZ ZACHOWKAMI

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Z największą starannością podchodzimy do indywidualnych spraw odszkodowawczych naszych Klientów.

ODSZKODOWANIA Z TYTUŁU BLISKIEGO SĄSIEDZTWA ELEKTROWNI WIATROWYCH

Zajmujemy się także odszkodowaniami za bliskie sąsiedztwo elektrowni wiatrowych (wiatraków), które należy się właścicielom nieruchomości (budynki mieszkalne, gospodarcze, działki budowlane, firmy produkcyjne, zakłady usługowe), jeżeli te znajdują się w odległości do 2 km od posadowionych wiatraków.

ROSZCZENIA Z TYTUŁU UBEZPIECZEŃ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

kredyty hipoteczne

Roszczenie to dotyczy narzucanych i naliczanych przez banki ubezpieczeń kredytów hipotecznych, które jest niezgodne z prawem bankowym oraz daje możliwość ubiegania się o zwrot nienależnie pobranych świadczeń do 10 lat wstecz i nie stosowanie ich w przyszłych ratach kredytu hipotecznego.

Nasze usługi możemy poszerzyć indywidualnie dla każdego z Klientów, który przedstawi nam swoją sytuację wybiegającą poza odszkodowania za przesyły czy odszkodowania osobowe za szkody komunikacyjne (powstałe na skutek wypadku komunikacyjnego) oraz inne nasze nowe produkty.

Zajmujemy się również odszkodowaniami za błędy budowlane - wadliwe wykonanie budynków / budowli. Odszkodowania, które nie są nam obce, to również odszkodowania za niedotrzymanie terminu umowy, szkody powstałe w wyniku wadliwego (niezgodnego) ze sztuką budowlaną wykonania prac - budowlanych / remontowych - oraz odszkodowania za bezpodstawne pozbawienie wolności osób uniewinnionych.

Nasze usługi obejmują także odszkodowania za szkody spowodowane działaniem żywiołu, m.in. wiatru, wody czy ognia. Pomagamy uzyskać najwyższe odszkodowanie z tego tytułu!

Działamy na terenie całej Polski

Dla każdego Klienta korzystającego z naszych dodatkowych usług proponujemy indywidualnie negocjowane warunki finansowe.

Nie pobieramy żadnych opłat przed załatwieniem sprawy. Nasze wynagrodzenia to jedynie prowizja od uzyskanego dla Państwa odszkodowania.

Pracujemy nad wprowadzeniem nowych usług z zakresu odszkodowań prawnych. Staramy się aby każdy nowy produkt był produktem najwyższej jakości w porównaniu do już istniejących. Gwarantujemy państwu stale rozwijającą się ofertę usług odszkodowawczych, dostosowanych do najwyższych wymagań klientów.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 98
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie